Het Kindercarnaval keert terug! In meerdere wijken in Rotterdam kunnen kinderen workshops hoofdtooi maken volgen. De grote afsluiting van het Kindercarnaval is de Kinderparade op zondag 6 juli. Op woensdag 18 juni kun je de workshop in Podium Islemunda volgen.
Workshop hoofdtooi maken
De workshop is een introductie tot het Zomercarnaval, waarin de liefde voor het maken van carnavalskostuums centraal staat.
Kinderen worden aangemoedigd om hun creativiteit te uiten door het maken van een eenvoudige en kleurrijke hoofdtooi. Tijdens deze creatieve workshop knutselen ze hun eigen unieke hoofdtooi en ontdekken ze spelenderwijs de wereld achter carnaval.
Aan de hand van verhalen, beelden en voorbeelden van traditionele kostuums leren ze waar carnaval vandaan komt, hoe het in Rotterdam is beland en waarom het feest draait om diversiteit en samen vieren.
Aanmelden
Deelname aan de workshops en de kinderparade is gratis. Deelname aan de workshops en parade is geschikt voor kinderen van 6 – 14 jaar. Kijk voor meer informatie en aanmelden op de website van Rotterdam Unlimited.