Mannen van Naam

Gezien het geweldige succes van ‘Een Ierse avond met Mannen van Naam’ kon een tweede deel niet uitblijven. De Ierse avonturen van deze doorgewinterde rasmuzikanten krijgen een vervolg in: ‘Terug naar Ierland’. Op zondag 22 november staan zij op de plakken van Podium Islemunda!

Ook in dit theaterprogramma kun je weer de bekende Ierse meezingers verwachten: klassiekers van bands als The Dubliners en The Pogues. Uiteraard zullen ook de opzwepende Keltische tunes en de tranentrekkende ballades niet ontbreken. Laat staan de sappige verhalen vol humor.

Die verhalen komen vooral van frontman en meesterverteller Ton Smulders. Tijdens de meest recente ‘studiereis’ van Mannen van Naam in Ierland heeft Ton een heleboel verhalen opgetekend. In de pubs wist hij menige praatgrage Ier een hilarische, spannende of juist ontroerende anekdote te ontlokken.

Ondertussen namen zijn kompanen, Ad Grooten met zijn mandoline, Wilbert van Duinhoven met zijn accordeon en Siard de Jong met zijn viool, deel aan vrolijke musicsessions. Met koffers vol inspiratie keerde het viertal huiswaarts. Het resultaat is een geheel nieuw theaterprogramma, waarin de Ierse sfeer weer voor honderd procent aanwezig zal zijn. Het feit dat de heren hoofdzakelijk in het Nederlands zingen – de refreinen zijn dikwijls origineel Engelstalig – doet daar niets aan af. De Mannen van Naam verstaan als geen ander de kunst om het Ierse saamhorigheidsgevoel naar de Nederlandse theaters te brengen.

‘Even met z’n allen tegen de rest van de wereld’, of, zoals iemand het na afloop van een voorstelling zei: ‘Dit is Ierse muziek next level!’ Waarvan akte.

—-
Na afloop van het concert kunt u een hapje eten in onze Stadskeuken IJsselmonde. Tickets voor de Stadskeuken Hap t.w.v. € 12,50 koopt u samen met uw kaartje voor het concert.

Array

Mannen van Naam

Bestel tickets

Hapje eten na het concert?

Blijf deze zondagmiddag na afloop van het concert gezellig een hapje eten in de Stadskeuken! Chefkok Faouzi verrast u in onze horecaruimte met een heerlijk gerecht, ook verkrijgbaar in vegetarische variant. U koopt de Stadskeuken Hap t.w.v. €12,50 in combinatie met uw concertkaartje.

Lees meer
Privacyoverzicht

Podium Islemunda gebruikt cookies om de online beleving te verbeteren. Bij het bezoeken van deze website ga je akkoord met ons Cookies beleid.