Coco kan het (2+)

Coco is bang: zal ze ooit kunnen vliegen? Een vrolijke muzikale voorstelling met poppen.

Vandaag ga ik lekker vliegen!
Alle vogeltjes kunnen vliegen, zegt mamma.
Dus ik kan het ook. Denk ik.
Maar wat nou als ik het níet kan…?

Ja wat kan er allemaal gebeuren, boven in de blauwe lucht, waar je heerlijk kunt vliegen met je vriendjes en lekkere vliegjes kunt vangen? Of beneden in de diepte, waar je heel hard kunt vallen, en waar de poes rondsluipt… Dat staat Coco allemaal te verzinnen, terwijl ze op de tak staat, klaar om voor het eerst te vliegen.

En wat Coco allemaal bedenkt, en of ze straks écht kan vliegen… Dat kun je allemaal zien in deze vrolijke muzikale voorstelling-met-poppen, waarin Coco en haar vriendjes uit het boek tot leven worden gebracht in de handen van Jogchem Jalink, poppenspeler bij o.a. Sesamstraat en de Boterhamshow!

Leeftijdsadvies: 2 – 6 jaar

Let op, wil je met een groep (meer dan 8 personen) deze voorstelling bezoeken, regel dan je kaarten met groepskorting via de site van de bibliotheek.

Coco kan het (2+)

Bestel tickets