FACES OF ROTTERDAM

Er hangt weer nieuw werk in de foyer! De reizende deelfoto-expositie ‘Faces of Rotterdam’ is inmiddels neergestreken in IJsselmonde. Maak kennis met Rotterdammers van alle nationaliteiten en hun verhalen. En ontdek de ‘Faces van IJsselmonde’. Loop overdag gerust eens binnen en bewonder de diversiteit van Rotterdam! De expo is tot 16 september te zien tijdens de openingstijden van Huis van de Wijk in onze foyer: ma t/m vrij van 09:00 tot 17:00 uur.*

Op dinsdag 25 augustus is er een feestelijke bijeenkomst bij de expositie. Fotograaf Robert Tjalondo vertelt over het project en licht de ‘Faces’ uit IJSSELMONDE uit. De inloop is om 15:30 uur en het programma start om 16:00 uur. Toegang is gratis!

*Tijdens de zomervakantie hanteert Huis van de Wijk IJsselmonde aangepaste openingstijden. Van 20 juli t/m 28 augustus zijn zij van 09:00 tot 15:00 uur geopend.

Array
Privacyoverzicht

Podium Islemunda gebruikt cookies om de online beleving te verbeteren. Bij het bezoeken van deze website ga je akkoord met ons Cookies beleid.